Rostrevor

načítavam...
Miesto:
Apartmánový hotel sa nachádza v meste St. Lawrence Gap, na južnom pobreží Barbadosu. Rušné centrum mesta Bridgetown s nočnými klubmi, príjemnými reštauráciami a skvelými nákupmi je vzdialené asi 20 minút chôdze. Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. Rybí trh je cca. 3,5 km.

Vlastnosti:
Klimatizovaný apartmánový hotel ponúka 28 dvojposteľových izieb.Recepcia je otvorená 24 hodín.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.K vybaveniu v hoteli patrí šatňa, trezor a zariadenie na výmenu peňazí.Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi.K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok a herňa.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba a kadernícky salón.

Ubytovanie:
V izbách je kuchyňa a kúpeľňa; príjemné vnútorné prostredie je zaručené klimatizáciou.Vo väčšine izieb je štandardný balkón.Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež chladnička, sporák, mikrovlnná rúra a čaj/kávovar.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, televízie a rozhlasu.Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Apartmánový hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti hotela. Vonkajší bazén je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu alebo pravidelnú akvakultúru. Na terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. K dispozícii je množstvo zariadení vrátane aqua-fitnes, telocvične a solária. Zábava zahŕňa detský klub a kasíno.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú kaviareň a bar. Hostia môžu obedovať v jednej z 2 reštaurácií, ktoré sú vybavené vysokými stoličkami pre dojčatá. Ubytovacie zariadenie ponúka stravovacie služby s polpenziou, plnou penziou a all-inclusive. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa, s možnosťou à la carte na obed a večeru. Na obed a večeru si môžete objednať menu. Apartmánový hotel ponúka stravovacie jedlá pre špeciálny vkus.

Kreditné karty:
Hlavné kreditné karty ako Visa a MasterCard sú akceptované ako spôsob platby.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

 

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu