Infinity On The Beach

načítavam...
priamo na pláži bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy piesočnatá pláž surfovanie wifi
Zariadenie:
Hotel ponúka 66 nefajčiarskych izieb, ktoré sa nachádzajú v 3-poschodovej hlavnej budove, ako aj v 4 prístavbách. Priateľský personál na recepcii vo vstupnej hale vám rád pomôže a poradí. K vybaveniu patrí úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. Wi-Fi pripojenie na internet je v ubytovaní k dispozícii zdarma. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Dom má bezbariérové vybavenie. Suveníry z pobytu si môžete zakúpiť v predajni suvenírov. V hoteli je aj TV miestnosť. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu bezplatne nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia. Medzi ďalšie služby patrí izbová služba, práčovňa, práčovňa na mince a nosič. Prednášky, prezentácie alebo stretnutia sa môžu konať v jednej z 2 konferenčných miestností.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú klímu v izbách. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú samostatné spálne. K dispozícii je aj trezor a písací stôl. K dispozícii je tiež chladnička, minichladnička, mikrovlnná rúra a príslušenstvo na prípravu čaju/kávy. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. Vybavenie dopĺňa telefón, TV s káblovým príjmom, rádio a WiFi (zdarma). Hostia môžu využiť aj službu večerného rozostlania. V kúpeľni - vybavenej sprchovacím kútom - je sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. Rezervovať si môžete aj bezbariérové kúpeľne. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport / zábava:
Areál vonkajšieho bazéna je ideálny pre aktívny oddych alebo pravidelný aqua tréning. Na terase sú k dispozícii príjemné ležadlá a slnečníky. Ak nechcete pri cestovaní vynechať šport, dom ponúka plážový volejbal. Na svoje si prídu aj milovníci vodných športov, ako je windsurfing, jazda na kajaku, šnorchlovanie a potápanie. Po dni plnom zážitkov si môžete zacvičiť vo fitness štúdiu a načerpať nové sily. Vo wellness centre sú k dispozícii kúpeľné a masážne procedúry. Hotelový animačný tím pripravuje zábavné programy pre deti i dospelých.

Stravovanie:
Gastronomické vybavenie zahŕňa reštauráciu, jedáleň a bar.O chvíle pohody sa postarajú osviežujúce nápoje v plážovom bare. Chutné raňajky vám dodajú energiu na celý deň.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu