Infinity On The Beach

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy piesočnatá pláž surfovanie wifi
Zariadenie:
Hostia môžu stráviť svoj pobyt v príťažlivom prostredí 66 nefajčiarskych izieb. Hotel ponúka izbovú službu a konferenčnú miestnosť. V ubytovaní je k dispozícii WiFi. Dom má bezbariérové ​​vybavenie. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú vnútornú klímu v izbách. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Cennosti môžu byť bezpečne uložené v trezore. K štandardnej výbave patrí aj chladnička, mikrovlnná rúra a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. Vybavenie dopĺňa telefón, TV a WiFi. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou a sušičom vlasov. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén je ideálnym miestom na aktívny oddych alebo pravidelný aquatréning. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá a slnečníky v tieni. Možnosti trávenia voľného času v ubytovaní za poplatok zahŕňajú windsurfing, kajak, šnorchlovanie a kúpele, ako aj windsurfing prostredníctvom externých prevádzkovateľov. Pre hostí je k dispozícii večerná zábava so živou hudbou.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí reštaurácia, jedáleň a bar. Bohaté raňajky formou bufetu zaručuje príjemný štart do nového dňa.

Kreditné karty:


Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu