ECO Lifestyle & Lodge

načítavam...
Hotel Eco Lifestyle

Eco Lifestyle Lodge:

Lokalita: Chata sa nachádza na východnom pobreží ostrova Barbados. Do najbližšieho mesta Batšebe existuje cca. 2 km. Na letisku Bridgetown je cca. 30 km ďaleko.

Vybavenie: boutique hotel bol otvorený v roku 2018 a má 10 izieb, ktoré sa delia na hlavnej budove a chalupy. Hotel má vstupnú halu s recepciou a Wi-Fi pripojenie na internet (v cene). Ku stravovanie slúžia reštaurácie a bar. V hoteli je malý obchod. Tam sú terasy v areáli hotela, tri slanej bazénik s vírivými tryskami a sauny. Hojdacia sieť navliekol medzi palmami pozývajú na relaxáciu a odpočinku.
Pri hoteli ochrana životného prostredia je jednou z priorít. V hoteli je certifikovaný Green Globe a má rozsiahlu recykláciu a Kompostierprogramm. Udržateľnosť, žili sme vo všetkých oblastiach hoteli: Voda je ohrievaná pomocou solárnych, iba ekologických produktov sú určené pre čistenie a reštaurácie vychádza z konceptu farma-k-tabuľky.

Podanie: Hlavná budova Studios: Štúdiá sa nachádzajú na prízemí hlavnej budovy a sú zariadené v bohémskom štýle. Ponúkajú vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, trezorom, kávy/čaju, kuchynka, mini chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, klimatizáciou a spoločnú terasu s posedením a výhľadom na more.

Stravovanie: Začnite deň s Karibiku raňajkách.

Šport/Zábava/Wellness: Hotel ponúka týždenný aktivity:
  • Pondelok: Putovanie pozdĺž východného pobrežia v ranných hodinách (v cene)
  • Utorok: kyvadlová doprava na pláže na západnom pobreží (v cene)
  • Streda: Joga (v cene)
  • Štvrťky: kyvadlová doprava na pláže na západnom pobreží (v cene)
  • Sobota: živá hudba
Za poplatok: požičovňa bicyklov, požičovňa surf, lekcie jogy, rybárčenie, kúpeľné procedúry

Popis Región: Krištáľovo čisté more, pláže s prachovým bielym pieskom, s tmavo zelené palmy, divoké a romantickej krajiny na pobreží a cukrovej trstiny pole a mystických kopcov vo vnútrozemí - Barbados dojem symbióza prírody, rekreáciu a históriu.

Poznámky: Vstupné požiadavky pre nemeckých občanov: Musíte Ešte najmenej 6 mesiacov po skončení cesty tiež platný cestovný pas .. Upozorňujeme, že cestovanie a bezpečnosti zahraničia. Občania iných krajín, obráťte sa na príslušné veľvyslanectvo na svojich vstupných požiadaviek.
Na mieste je turistická daň vo výške cca a. USD 9,63 sa platí za izbu/deň.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu