Blue Horizon

načítavam...
babysitting bezplatné wifi vonkajší bazén piesočnatá pláž wifi
miesto:
Komplex sa nachádza oproti známej pláži Rockley Beach na južnom pobreží. Centrum mesta Bridgetown je vzdialené približne 5 km a letisko Grantley Adams približne 13 km. V blízkosti hotela nájdete množstvo nočných klubov a reštaurácií St. Lawrence Gap. Obchody, banky, práčovne a kvetinárstva sú tiež dostupné pešo.

Zariadenie:
Hostia si môžu vybrať zo 70 dvojlôžkových izieb v 3-poschodovej hlavnej budove a v 6 prístavbách. Priateľský personál na recepcii vo vstupnej hale vám rád pomôže a poradí. K vybaveniu patrí úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. V hoteli je k dispozícii bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet. K dispozícii je výťah a bezbariérové zariadenia. Supermarket a ďalšie obchody ponúkajú zábavu pri nakupovaní. Záhrada poskytuje ďalší priestor pre vonkajší relax a rekreáciu. V dome je aj TV miestnosť. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia. Medzi ďalšie služby patrí stráženie detí, izbová služba, práčovňa, práčovňa na mince a nosič. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú klímu v miestnostiach. Väčšina izieb má balkón alebo terasu. Prístelky je možné vyžiadať. K dispozícii je aj trezor a písací stôl. Všetky izby majú kuchynku s chladničkou, minichladničkou a príslušenstvom na prípravu čaju/kávy. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. K dispozícii je aj telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio, budík a WiFi. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami. Hotel ponúka fajčiarske izby.

Šport/zábava:
Vonkajší bazén je zárukou osviežujúceho osvieženia. Na terase sú k dispozícii príjemné ležadlá a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v snack bare pri bazéne. Rôzne ponuky ponúkajú rozmanitosť, vrátane tenisu, golfu, jazdy na koni, windsurfingu, plachtenia, šnorchlovania a potápania. Veľkí aj malí hostia majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Jedlá:
Gastronomické vybavenie zahŕňa reštauráciu, jedáleň a bar.Dom ponúka ubytovanie s raňajkami, polpenziu a plnú penziu ako možnosť rezervácie stravy. Na výber sú raňajky, obedy alebo večere. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane vegetariánskych jedál. V ubytovacom zariadení sa nachádza sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu