All Seasons Resort Europa

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Umiestnenie:
Hotel Barbados sa nachádza priamo na Sunset Crest v St. James. Nachádza sa vedľa komplexu Sun Crest, v blízkosti piesočnej pláže, mnohých vzrušujúcich vodných športov a Holetownu, živého centra s mnohými nákupnými možnosťami a reštauráciami. Autom sa odtiaľto ľahko dostanete k Harrisonovej jaskyni, prírodnej rezervácii Barbados, návštevníckemu centru Malibu, návštevníckemu stredisku Mount Gay a Ocean Park.

Zariadenie:
Atraktívne prostredie čaká na hostí v 48 apartmánoch, 48 apartmánoch, 48 jednolôžkových a 48 dvojlôžkových izbách. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. Apartmánový hotel ponúka trezor, zmenáreň, TV miestnosť, herňu a biznis centrum. Hostia majú prístup na internet cez WLAN. Ubytovanie má bezbariérové ​​vybavenie. Záhrada ponúka ďalší priestor na oddych a rekreáciu pod holým nebom. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu zaparkovať na hotelovom parkovisku. Ďalšou ponukou je vlastný kyvadlový autobus.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú vnútornú klímu v izbách. Väčšina izieb má štandardne balkón. Izby majú manželskú posteľ. Cennosti môžu byť bezpečne uložené v trezore. Kuchynka je vybavená chladničkou. Prístup na internet, telefón s priamou voľbou a TV so satelitným/káblovým príjmom ponúkajú ten najlepší dovolenkový komfort. V kúpeľni so sprchovacím kútom je sušič vlasov. Rezervovať je možné aj bezbariérové ​​izby. Apartmánový hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Kým dospelí si zaplávajú pár kôl vo vonkajšom bazéne, deti si prídu na svoje v brodisku. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá a slnečníky v tieni. V bare pri bazéne na hostí čaká rôzne občerstvenie. K dispozícii sú rôzne ponuky vrátane boccie, biliardu a šípok.

Stravovanie:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je reštaurácia, jedáleň a bar.Ubytovanie ponúka rezervovateľné stravovacie služby na prenocovanie vrátane raňajok a polpenzie. Všetky tri hlavné jedlá presvedčia pestrou ponukou jedál, obedy a večere si hostia vychutnávajú formou menu.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu