Paradera Park

načítavam...
Miesto:
Ďalej len "Paradera Park" sa nachádza v meste Paradera, Aruba.

Vlastnosti:
V hoteli je možné hostí v celkom 17 izbách. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - trezor, Novinový stánok, Recepcia 24 hodín bezpečnosti, stráženie detí, požičovňa áut a práčovňa. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi cestovateľ. V supermarkete tovar môžete zakúpiť pre vaše každodenné potreby. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie.

Ubytovanie:
V izbách je kuchynská linka - aj klimatizáciu a ventilátor sú najlepšie vnútornú klímu.Hostia môžu očakávať darček na uvítanie.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor a písací stôl.K dispozícii je tiež chladnička, sporák, mikrovlnná rúra a čaj/kávovar.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, DVD prehrávač, budík a WiFi.Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.Toaletné potreby sú poskytované pre väčšie pohodlie v kúpeľniach.

Šport/Zábava:
Športové a zábavné ponúka príležitosti pre flexibilné voľnočasové aktivity. Osviežujúci občerstvenie zabezpečuje vonkajšie bazénový komplex. Pohodlná lehátka sú k dispozícii na terase.

Stravovanie:
K dispozícii je jedáleň.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

 

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu