Viamonte Buenos Aires Apart

načítavam...
v centre bezplatné wifi wifi
miesto:
Hotel má výbornú polohu vo štvrti Tribunales v centre Buenos Aires, len jeden blok od Avenida 9 de Julio. Stanica metra je vzdialená len 2 minúty a letisko Jorge Newbery je vzdialené približne 3 km.

Zariadenie:
45 izieb sa nachádza na 11 poschodiach a je prístupných výťahom. Na 24-hodinovej recepcii vo vstupnej hale hostí srdečne víta viacjazyčný personál. Registrácia a odhlásenie je možné 24 hodín denne. K vybaveniu patrí úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka a zmenáreň. V apartmánovom hoteli je k dispozícii WLAN. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia. Ponúkané služby zahŕňajú lekársku pomoc, transferovú službu, izbovú službu, práčovňu a súkromný kyvadlový autobus. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne. Pre pomoc pri podnikaní je k dispozícii kopírka.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby majú manželskú posteľ, manželskú posteľ alebo manželskú posteľ. K dispozícii je aj trezor a minibar. V kuchynke je k dispozícii chladnička a mikrovlnná rúra. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. K dispozícii je aj telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio, budík a WiFi (zdarma). Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, vaňou a bidetom. Ako ďalšie pohodlie je tu sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky.

Šport/zábava:
Široká škála športov a zábavy ponúka možnosti pre flexibilné voľnočasové aktivity. Dovolenkári si môžu pekné počasie užiť na terase. Vírivka v kúpacej časti sľubuje príjemný relax. Okrem kúpeľov, sauny a solária hotel ponúka aj fitnes štúdio za poplatok.

Jedlá:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar.V nefajčiarskej klimatizovanej reštaurácii na hostí čakajú rôzne špeciality. Je možné rezervovať prenocovanie vrátane raňajok. Bohaté raňajky formou bufetu zaručia dobrý štart do dňa.

Kreditné karty:
V apartmánovom hoteli sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu