NH Collection Buenos Aires Lancaster

načítavam...
Umiestnenie:
Výhodou hotela je vynikajúca poloha s krátkymi vzdialenosťami od obchodných centier na Calle Florida, skvelých reštaurácií a barov na ostrove Puerto Madero alebo divadiel a možností zábavy v okolí bulváru Avenida Corrientes. Je to len asi 500 m od MHD.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel ponúka 94 dvojlôžkových izieb a 21 junior suite. Recepcia je otvorená nepretržite. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodiskom. Hosťom je k dispozícii šatňa, trezor, zmenáreň, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Dom má bezbariérové ​​ zariadenie. Ak prichádzate vlastným autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou a individuálne nastaviteľným kúrením. Kúpeľňa je tiež súčasťou zariadenia. Všetky izby sú vybavené manželskou posteľou alebo posteľou king. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Pre uľahčenie samostatnej práce je v ubytovacích jednotkách mini chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom a TV. Kúpeľne majú sprchovací kút a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Je možné rezervovať izby pre vozíčkarov s bezbariérovými kúpeľňami. Ubytovanie ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Športové a zábavné možnosti hotela sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. V rekreačnej oblasti hotel ponúka fitnes štúdio, gymnastiku a saunu, ako aj masáže za poplatok.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. V reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička) si môžete vychutnať kulinárske špeciality. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý začiatok dňa, zatiaľ čo obedy a večere sú k dispozícii à la carte. Tvorbu menu je možné objednať na obed. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Ubytovacie zariadenie poskytuje špeciálne stravovacie ponuky.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu