Loi Suites Esmeralda

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v turistickej oblasti v severnej časti centra Buenos Aires. Centrum mesta je vzdialené približne 1,2 km a pešie nákupné centrum Plaza San Martin a Florida sú neďaleko. Hotel je 900 metrov a 1,2 km od vlakovej a autobusovej stanice Retiro a stanica metra Plaza San Martin je vzdialená iba 200 m. V bezprostrednej blízkosti hotela nájdete rôzne bary, krčmy, reštaurácie a obchody. Najbližšie pláže sú vzdialené asi pol hodiny jazdy. Mnoho ďalších atrakcií, ako napríklad divadlo a kongresové centrum, nájdete tiež v blízkosti hotela.

Zariadenie:
49 apartmánov, 21 apartmánov, 10 štúdií a 30 dvojlôžkových izieb je rozmiestnených na 10 poschodiach a sú prístupné výťahom. Recepcia vo vstupnej hale je otvorená nepretržite, takže hostia sa môžu flexibilne prihlásiť a odhlásiť. K vybaveniu apartmánového hotela patrí šatňa, trezor a zmenáreň. Hostia majú prístup na internet cez WLAN. Ubytovanie má bezbariérové ​​vybavenie. Záhrada ponúka ďalší priestor na oddych a rekreáciu pod holým nebom. V hoteli je aj TV miestnosť. Pri príchode autom ho hostia môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí lekárska pomoc, izbová služba a práčovňa. Biznis centrum vám ochotne pomôže s obchodnými záležitosťami a ponúka kopírku.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené obývacím priestorom, kuchyňou a kúpeľňou. Klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie zabezpečujú dobrú vnútornú klímu. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby s kobercom majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. K dispozícii je aj trezor a minibar. Kuchynka je vybavená chladničkou, minichladničkou a mikrovlnnou rúrou. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. Ďalej je tu telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio a WiFi. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou a sušičom vlasov. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Stravovanie:
K stravovacím zariadeniam patrí reštaurácia, jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar s možnosťou rezervácie ubytovania s raňajkami. Bohaté raňajky formou bufetu sú zárukou dobrého začiatku dňa. V čase obeda a večer je na výber medzi à la carte a menu.

Kreditné karty:
V apartmánovom hoteli prijímajú tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu