Loi Suites Esmeralda

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v turistickej oblasti v severnej časti centra Buenos Aires. Centrum mesta je vzdialené približne 1,2 km a pešie nákupné centrum Plaza San Martin a Florida sú neďaleko. Hotel je 900 metrov a 1,2 km od vlakovej a autobusovej stanice Retiro a stanica metra Plaza San Martin je vzdialená iba 200 m. V bezprostrednej blízkosti hotela nájdete rôzne bary, krčmy, reštaurácie a obchody. Najbližšie pláže sú vzdialené asi pol hodiny jazdy. Mnoho ďalších atrakcií, ako napríklad divadlo a kongresové centrum, nájdete tiež v blízkosti hotela.

Zariadenie:
49 apartmánov, 21 apartmánov, 10 štúdií a 30 dvojlôžkových izieb je rozmiestnených na 10 poschodiach a je prístupných výťahom. Na 24-hodinovej recepcii vo vstupnej hale hostí srdečne víta viacjazyčný personál. Registrácia a odhlásenie je možné 24 hodín denne. K vybaveniu patrí šatňa, úschovňa batožín, trezor a zmenáreň. V apartmánovom hoteli je k dispozícii WLAN. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Ubytovanie má bezbariérové vybavenie. K dispozícii sú aj obchody. Záhrada poskytuje ďalší priestor pre vonkajší relax a rekreáciu. V hoteli je aj TV miestnosť. Ak prídete autom, hostia môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí lekárska pomoc, transferová služba, izbová služba, práčovňa, práčovňa na mince a poslíček. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne. V obchodných záležitostiach vám biznis centrum ochotne pomôže a ponúka kopírku.

Ubytovanie:
príjemnú klímu v izbách sa stará klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby s kobercom majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Kuchynka je vybavená chladničkou, minichladničkou a mikrovlnnou rúrou. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. K dispozícii je aj telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio a WiFi (zdarma). Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, vaňou a bidetom. Ako ďalšie pohodlie je tu sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. K dispozícii sú aj bezbariérové izby s bezbariérovou kúpeľňou. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň a raňajkovú miestnosť. Je možné rezervovať prenocovanie vrátane raňajok. Bohaté raňajky formou bufetu zaručia dobrý štart do dňa. V čase obeda a večer je na výber medzi à la carte a menu.

Kreditné karty:
V apartmánovom hoteli prijímajú tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu