Impala

načítavam...
miesto:
Hotel sa nachádza v jednej z najtrendovejších oblastí Buenos Aires, v elegantnej štvrti Recoleta, len pár minút od Santa Fe a 9. júla Avenue. Vynikajúca poloha znamená, že v blízkosti hotela sa nachádzajú finančné štvrte, obchody, komerčné budovy, veľvyslanectvá, konzuláty, letecké spoločnosti a kultúrne centrá ako Columbusovo divadlo a Cervantesovo divadlo.

Zariadenie:
60 izieb je rozmiestnených na 10 poschodiach a sú prístupné výťahom. Viacjazyčný personál na 24-hodinovej recepcii vo vstupnej hale vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. K vybaveniu hotela patrí úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. WLAN je v dome k dispozícii zdarma. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. K dispozícii sú bezbariérové zariadenia. Existuje množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie. Ďalším prvkom ubytovania je TV miestnosť. Ak prídete autom, hostia môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí lekárska pomoc, transferová služba, izbová služba a práčovňa na mince. Biznis centrum ochotne pomôže s obchodnými záležitosťami a ponúka projektor.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Prístelky je možné vyžiadať. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Vybavenie dopĺňa telefón s priamou voľbou, TV so satelitnými/káblovými kanálmi, budík a WiFi (zdarma). V kúpeľniach nájdete sprchovací kút, vaňu a bidet. Ako ďalšie pohodlie je tu sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. K dispozícii sú aj bezbariérové izby s bezbariérovou kúpeľňou. Hotel ponúka nefajčiarske a fajčiarske izby.

Šport/zábava:
Športové a zábavné zariadenia domu sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Dovolenkári si môžu pekné počasie užiť na terase. Vírivka v kúpacej časti sľubuje príjemný relax. V ubytovaní nájdete wellness centrum s kúpeľmi.

Jedlá:
Ku gastronomickému vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou, jedáleň, raňajková miestnosť a bar.Výdatné raňajky formou bufetu vás ráno vylákajú z postele.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu