Exe Hotel Colon

načítavam...
Umiestnenie:
Mestský hotel má strategickú polohu v Buenos Aires: je pred obeliskom a triedou 9 de Julio v samom srdci mesta. Dom je vzdialený len pár metrov od divadla Teatro Colon a v jeho blízkosti sa nachádzajú hlavné kultúrne, obchodné a finančné štvrte.

Zariadenie:
Hotel ponúka 173 izieb a 118 dvojlôžkových izieb na 14 poschodiach, kam sa dá dostať výťahom. Na 24-hodinovej recepcii vo vstupnej hale hostí srdečne víta viacjazyčný personál. Registrácia a odhlásenie je možné 24 hodín denne. K vybaveniu domu patrí úschovňa batožiny a trezor. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (za poplatok). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. K dispozícii sú bezbariérové zariadenia. Existuje množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie. Ak prídete autom, hostia môžu zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku (zdarma). Medzi ďalšie služby patrí izbová služba, práčovňa a práčovňa na mince. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Izby majú manželskú posteľ alebo rozkladaciu pohovku. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Štandardom je aj mini chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádiom a WiFi (zdarma). V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Ako zvláštnosť si hostia v kúpeľniach užívajú kozmetické produkty. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport / zábava:
Široká škála športov a zábavy ponúka možnosti pre flexibilné voľnočasové aktivity. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane tenisu a posilňovne. Zatiaľ čo rodičia relaxujú, deti sa môžu zúčastniť pestrého programu hier a zábavy.

Stravovanie:
Gastronomické vybavenie zahŕňa jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar, kulinárskymi špecialitami sa hostia môžu rozmaznať v nefajčiarskej reštaurácii s klimatizáciou a oddelenou fajčiarskou časťou. Ubytovanie ponúka ubytovanie vrátane raňajok formou objednaného stravovania. Bohaté raňajky formou bufetu vás ráno vylákajú z postele.

Kreditné karty:
Ubytovacie zariadenie prijíma tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu