Exe Hotel Colon

načítavam...
Umiestnenie:
Mestský hotel má strategickú polohu v Buenos Aires: je pred obeliskom a triedou 9 de Julio v samom srdci mesta. Dom je vzdialený len pár metrov od divadla Teatro Colon a v jeho blízkosti sa nachádzajú hlavné kultúrne, obchodné a finančné štvrte.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel ponúka 118 dvojlôžkových izieb. V zariadení sú vítaní hostia v hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou registráciou / odhlásením. Na väčšinu poschodí sú výťahy. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Hostia majú prístup k internetu vo verejných priestoroch cez WiFi (za poplatok). Keď prídete autom, môžete ho zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu, klimatizáciu a kúrenie, ktoré zabezpečujú príjemnú vnútornú klímu. Všetky izby majú manželskú posteľ alebo rozkladaciu pohovku. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Súčasťou štandardnej výbavy je aj mini chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené komfortným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV, rádiom a WiFi. Súčasťou interiéru kúpeľne je sprchovací kút a vaňa. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii sušič vlasov. Kozmetické predmety poskytujú v kúpeľniach extra pohodlie. Rodinné izby sú k dispozícii pre rodiny s deťmi.

Šport / zábava:
Športové a zábavné možnosti hotela sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Môžete sa venovať rôznym aktivitám, vrátane tenisu a posilňovne. Pre deti je pripravený zábavný program.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii so samostatným fajčiarskym priestorom si môžete vychutnať kulinárske špeciality. Je možné rezervovať prenocovanie vrátane raňajok. Bohaté raňajky formou bufetu vás ráno budú lákať z postele.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu