Castelar & Spa

načítavam...
Umiestnenie:
Tento hotel vhodný pre rodiny s deťmi sa nachádza v samom srdci Buenos Aires. Pláž Rosario je vzdialená asi 35 km a pláž Mar del Plata 50 km. Domáce letisko Jorge-Newbery je vzdialené asi 7 km od kúpeľov a letisko Ezeiza Ministro Pistarini sa nachádza asi 35 km odtiaľto.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel s radosťou víta hostí v jednom zo 6 apartmánov; k dispozícii je tiež 120 dvojlôžkových izieb a 25 jednolôžkových izieb. Hostia sú vítaní v hale s recepciou a odhlásením. Na väčšinu poschodí vedie výťah. V objekte sa nachádza trezor a zmenáreň. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Medzi ďalšie možnosti patrí služba stráženia detí, starostlivosť o deti, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo a práčovňa na mince.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu - klimatizácia a kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. V izbách je manželská posteľ. O prístelky je možné požiadať. K dispozícii je tiež minibar. K dispozícii je tiež chladnička a malá chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchovací kút a vaňu. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii sušič vlasov. Ubytovanie ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Vírivka vás zláka na uvoľnenie svalov (za poplatok). Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Fitness centrum a gymnastika sú súčasťou športových a voľnočasových aktivít v dome. Hotel ponúka rôzne procedúry vo wellness centre, vrátane kúpeľov, sauny, parného kúpeľa, hammamu a vodoliečby, a za príplatok masáže.

Stravovanie:
Na výber máte z rôznych stravovacích zariadení, ako je jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii na cestujúcich čakajú rôzne špeciality. Je možné rezervovať prenocovanie vrátane raňajok. Bohaté raňajky formou bufetu, obedy a večere sú vynikajúce a rozmanité.

Kreditné karty:
Ubytovacie zariadenie prijíma tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu