Bel Air

načítavam...
Umiestnenie:
Mestský hotel má strategickú polohu v Recolete, najelegantnejšej štvrti Buenos Aires. Nachádza sa uprostred obchodných, kultúrnych a turistických atrakcií tohto kozmopolitného mesta. Najbližšie pripojenie k sieti verejnej dopravy je vzdialené iba 500 m. Obelisk je vzdialený asi 400 m, zatiaľ čo štvrte Puerto Madero a La Boca sú vzdialené asi 500 m. Železničná stanica Retiro je vzdialená asi 1,5 km.

Zariadenie:
Hotel s radosťou víta hostí v celkom 77 izbách. Hostia sú vítaní v hale s recepciou a odhlásením. Na jednotlivé poschodia sa dá ľahko dostať výťahom alebo schodmi. K ubytovacím zariadeniam patrí šatňa a zmenáreň. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch (za poplatok) umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Dom má bezbariérové ​​zariadenie. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu pod holým nebom. Medzi poskytované služby patrí lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a práčovňa na mince.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu - klimatizácia a kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Súčasťou štandardnej výbavy je aj mini chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom a TV. Kúpeľne majú sprchovací kút a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Športové a rekreačné stredisko ponúka za poplatok fitnescentrum.

Stravovanie:
Na výber sú rôzne stravovacie možnosti, napríklad raňajková miestnosť a bar. Je možné rezervovať nocľah s raňajkami. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do nového dňa.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu