Nonsuch Bay Resort

načítavam...
Miesto:
Tento hotel sa nachádza na východnom pobreží ostrova Antigua, cca 16 ha svieža záhrady s tropickou vegetáciou. Z rozhľadne je krásny výhľad na more. Iba 20 minút jazdy od hotela, v prístavoch anglického Harbor a Falmouth Harbour a historické Nelsonov lodenice hostia prístavy, barov a reštaurácií. Medzinárodné letisko Antigua a Barbuda sa nachádza asi 25 minút jazdy.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel víta hostí v 15 apartmánoch vítam. Medzi 8 vily/domy sú komfortne zariadené. Recepcia je v prevádzke 24 hodín. Medzi ďalšie vlastnosti patrí bezpečnostnou schránkou. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi cestovateľ. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie.

Ubytovanie:
V miestnostiach, kuchyňa a kúpeľňa sú k dispozícii na pravej izbovej klímu klimatizáciou. Štandardné funkcie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. hostia môžu pohodlne spať na king-size posteľou. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. K dispozícii je chladnička, sporák, mikrovlnná rúra a čaj/kávovar. Práčka je k dispozícii pre väčšie pohodlie cestujúcich. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefónom, TV a stereo. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Hotel ponúka rodinné nefajčiarske izby, izby a.

Šport/Zábava:
Povzbudzujúce vychladnúť 3 vonkajších bazénov. Pozývajúca lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na terase. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane plážový volejbal, motorové plavby loďou, kanoistika, plachtenie, katamarán, masáže a solárium. Dospelí aj deti majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je jedáleň, raňajková miestnosť a bar. Hostia môžu obedovať v nefajčiarska reštaurácia s oddelenou časťou pre fajčiarov (detské vysoké stoličky sú k dispozícii). Apartmánový hotel ponúka rezervovaná stravovacie služby Ubytovanie vr. Raňajky a polpenzia. Kontinentálne raňajky priťahuje ráno z postele. Na obed a večeru si hostia môžu vybrať rôzne pokrmy à la carte, alebo z menu. Pre špeciálne kulinárske želania ubytovanie drží diétne jedlá pripravené.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu