Carlisle Bay Resort

načítavam...
Jednoduchá elegancia s čistými líniami a svetlé farby dávajú rezortu zvláštne čaro. Obklopený malebné kopce, je umiestnený na jednej z najkrajších zátok Antigua.


V hoteli: Unikátna architektúra, modernej elegancie a Caribbean flair charakterizovať Tento luxusný rezort v južnej časti ostrova. Tichý, veľký priestor okolo bazénu je rovnako nabáda k opaľovanie ako jemné piesočnaté pláže. 4 reštaurácie a 4 bary ponúkajú príjemnú atmosféru okrem dobrého jedla a pitia. Stredisko má tiež kaderníctvo, knižnica, butik, Beach Cabanas (bez poplatku), detský klub "Skvelé deti" (pre deti vo veku 2-6 roky) a "Crew Modré" (pre deti vo veku 7 až 12 rokov) s organizovanými aktivitami a "screening Room", klasické kino s dennými filmov. Na letisko je cca. 30 min. Preč.


Tieto Izby: 87 apartmánov sa nachádza v tropickej záhrade a mať jasný výhľad na Karibské more. Sú elegantne zariadené nábytkom vyrobeným na zákazku a majú kombinovaný obývacia izba/spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, sprcha, fén, župan, TV (plochá obrazovka), CD/DVD prehrávačom, telefónom, bezdrôtovým pripojením na internet (zadarmo), klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, kávovar, trezor, balkón alebo terasu s ležadlom.
Garden Suite (6) avg. 72 m² (vrátane balkóna.): Kombinovaný obývacia izba a spálňa s balkónom alebo terasou s výhľadom do tropickej záhrady.
Ocean Suite (36) ca. 72 m² (vrátane balkóna.): Ako Garden Suite s výhľadom na more.
Beach Balkón Suite (17) ca. 68 m² (vrátane balkóna.): Priestranné apartmán s extra izbou s balkónom na poschodí, ktorý môže byť použitý ako druhá spálňa s dvomi oddelenými lôžkami (bez social zariadenia), alebo ako prídavný obytný priestor.
Beach Terrace Suite (18) ca. 68 m² (vrátane terasy.): Ako Beach Balkón Suite s druhou spálňou a obývacou izbou v spodnej časti s terasou.
Carlisle Suite A (2), avg. 163 m² (vrátane terasy.): S 3 spálne a 3 kúpeľne, oddeleným obývacou izbou, kuchynským kútom a terasou.

Šport a zábava: fitnes centrum, 9 tenisové kurty s umelým osvetlením (4), šnorchlovanie, windsurfing, kajaky, pádlo stravovanie, plachtenie. Príplatok: Golf v Jolly Harbor alebo Cedar Valley (asi 30 minút jazdy autom). Škola potápania, kite surfing, vodné lyžovanie, wakeboarding v susednom zálive.


Spa a wellness: The Blue spa je elegantný kúpeľné a wellness centrum s šiestimi luxusných relaxačné centrum, širokú škálu masáží a kozmetických procedúr, rovnako ako sauna, bazéniky a relaxačným priestorom. Príplatok: joga, pilates, masáže, zdravie a starostlivosť o krásu, kúpeľné procedúry.


Stravovanie: Raňajky à la carte. Ak je rezervovaná polpenzia, večera je tiež zahrnutá ako 3-chodové menu à la carte.


Kulinárske: Indigo na pláži ponúka ľahké a zdravé potraviny, najmä šaláty, grilované mäsa a čerstvé plody mora. Talianska jedla a pizza z drevo-napaľovanie rúra môžete v Ottimo! užívať. Východ zostáva verný svojmu menu a slúži inovatívne pokrmy ázijskej kuchyne v elegantnom, Far Eastern znejúcim atmosfére v potravinách a štýlu. denné občerstvenie a nápoje sú podávané v bare Pavilion na recepcii pavilónu hotela. iba dospelí reštaurácie Jetty Grill sa nachádza priamo na pláži a podáva chutné grilované pokrmy.


DELUXE Special: VČASNÁ ZĽAVA NA REZERVÁCIU: Zľava 30% pri rezervácii do 30.9. a pobyt v termíne 4.1.-11.4. a 30% zľava, ak si rezervujete do 20. decembra. a pobyt v termíne 12.4.-31.10. Platí pre nocľah s raňajkami vo všetkých kategóriách okrem Carlisle Suite A / B.
JESENNÉ PROMO: Zľava 35% platná na ubytovanie s raňajkami pri pobytoch v termíne 1.11. - 20.12. vo všetkých kategóriách od Carlisle Suite A / B.

Informácie pre zákazníka: DIEŤA: 93 EUR 2 až 12 rokov vrátane ako 3. a 4. osoba v kategórii záhradná suita, suita na plážovom balkóne a suita na plážovej terase s max. 2 plne platiaci dospelí (bez prístelky). Dieťa do 2 rokov zdarma. Deti do 13 rokov majú zakázaný vstup do kategórie Ocean Suite. Deti v suite Carlisle A platia sadzbu za dospelého. Príplatok za stravu: Polpenzia (H): 104 EUR za dospelú osobu / deň, 66 EUR za dieťa (od 2 do 12 rokov) / deň. POVINNÝ SLÁVNOSTNÝ PRÍPLATOK: Za slávnostné jedlá (okrem nápojov) 25. decembra. 149 EUR za dospelú osobu / deň, 74 EUR za dieťa (od 7 do 12 rokov vrátane) / deň, 37 EUR za dieťa (do 6 rokov vrátane) / deň. Na galavečer vrátane zábavy, večere a ohňostroja (okrem nápojov) 31. decembra. 309 EUR za dospelú osobu / deň, 171 EUR za dieťa (od 7 do 12 rokov vrátane) / deň, 68 EUR za dieťa (do 6 rokov vrátane) / deň. MINIMÁLNY POBYT: 6 nocí v termíne 21.12.-3.1. Žiadny príchod / odchod medzi 26. a 31. decembrom POZNÁMKA: Hotel je otvorený od 21. augusta do 7. októbra. zatvorené. Ceny od 21.12.-3.1. na požiadanie.
Transfery od strany 145.

Doba platnosti: Tento popis služby je platný od 11.01.2020 do 10/31/2021 (ročný katalógu 2020/2021).


Informácie pre zákazníka: DIEŤA: 93 EUR 2 až do 12 rokov vrátane ako 3. a 4. osoba v záhradnej suite, suite s balkónom na pláži a suite s terasou na pláži s max. 2 plne platiaci dospelí (bez prístelky). Dieťa do 2 rokov zdarma. Deti do 13 rokov majú zakázaný vstup do kategórie Ocean Suite. Deti v suite Carlisle A platia sadzbu za dospelého. PRÍPLATOK ZA JEDLO: Polpenzia (H): 104 EUR za dospelú osobu / deň, 66 EUR za dieťa (od 2 do 12 rokov) / deň. POVINNÝ SLÁVNOSTNÝ PRÍPLATOK: Za slávnostné jedlá (okrem nápojov) 25. decembra. 149 EUR za dospelú osobu / deň, 74 EUR za dieťa (od 7 do 12 rokov vrátane) / deň, 37 EUR za dieťa (do 6 rokov vrátane) / deň. Na galavečer vrátane zábavy, večere a ohňostroja (okrem nápojov) 31. decembra. 309 EUR za dospelú osobu / deň, 171 EUR za dieťa (od 7 do 12 rokov vrátane) / deň, 68 EUR za dieťa (do 6 rokov vrátane) / deň. MINIMÁLNY POBYT: 6 nocí v termíne 21.12.-3.1. Žiadny príchod / odchod v termíne 26.12.-31.12. POZNÁMKA: Hotel je otvorený od 21. augusta do 7. októbra. zatvorené. Ceny od 21.12.-3.1. na požiadanie.
Transfery od strany 145.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu