Xheko Imperial

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v pokojnom kúte Tirany, neďaleko vládnych a súkromných inštitúcií. Archeologické múzeum je vzdialené iba 5 minút chôdze.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má celkom 9 jednolôžkových a 6 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená nepretržite. Na jednotlivé poschodia sa dá ľahko dostať výťahom alebo schodmi. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - šatňa, trezor, zmenáreň, TV miestnosť, izbová služba a konferenčná miestnosť. Vďaka prístupu na internet vo verejných priestoroch môžu hostia zostať v kontakte s vonkajším svetom. K dispozícii sú aj obchody. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
Izby majú obývací priestor a kúpeľňu; Príjemnú klímu v miestnosti zaručuje klimatizačný systém. Štandardným vybavením väčšiny izieb je balkón, ktorý ponúka ďalší priestor na odpočinok a relaxáciu počas pobytu. Izby s kobercami majú manželskú posteľ alebo posteľ king. K dispozícii je tiež trezor, minibar a pracovný stôl. K vybaveniu izieb patrí čajník / kávovar. Optimálne pohodlie zaisťuje prístup na internet, telefón a televízor. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Hostia si môžu v kúpeľni vychutnať kozmetiku.

Šport / zábava:
Hostia si môžu vychutnať pekné počasie na terase.

Stravovanie:
Na výber máte z rôznych stravovacích zariadení, ako je jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii na cestujúcich čakajú rôzne špeciality. Ako rezervovateľné stravovacie služby ponúka hotel ubytovanie na jednu noc vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do nového dňa. V čase obeda je na výber medzi à la carte a jedálnym lístkom a večer medzi bufetom, à la carte a jedálnym lístkom. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu