TOP 12 INFINITY BAZÉNOV SVETA

TOP 12 INFINITY BAZÉNOV SVETA

Poznáte ten pocit, keď si listujete katalógom a zrazu Váš zrak pritiahne nekončiaci bazén zasadený do okolitého prostredia s pretekajúcimi okrajmi a Vy neviete, či sa pozeráte na more alebo bazén? Tak to je infinity bazén, vychytávka, ktorú nájdete v mnohých rezortoch po celom svete.

TOP 12 INFINITY BAZÉNOV SVETA

Poznáte ten pocit, keď si listujete katalógom a zrazu Váš zrak pritiahne nekončiaci bazén zasadený do okolitého prostredia s pretekajúcimi okrajmi a Vy neviete, či sa pozeráte na more alebo bazén? Tak to je infinity bazén, vychytávka, ktorú nájdete v mnohých rezortoch po celom svete. Modrá farba, zvuk pretekajúcej vody, jemný vánok a výhľad na okolitú krajinu pôsobia uvoľňujúco a preto čoraz viac hotelov ponúka svojim hosťom aj túto formu relaxu. Navyše fotky práve z takéhoto miesta sú tie najkrajšie a najkomentovanejšie :)!

Prinášame Vám inšpiráciu pre Vašu ďalšiu dovolenku:

 

Marina Bay Sands

SINGAPUR

Keď sa povie Singapur, hádam každý si predstaví ikonickú stavbu z troch veží prepojenú strešnou terasou, kde sa nachádza jeden z najznámejších bazénov sveta s výhľadom na metropolu Singapur. Najviac fotografií jednoznačne hostia spravia práve na tomto mieste.

 

marina bay sands

- Marina Bay Sands -

 

Amankila

BALI, Indonézia

Vôbec nie je prekvapením, že v rezorte Amankila patriacemu do hotelovej siete Aman, dominuje bazén, ktorý sa rozprestiera ponad privátnu pláž na troch podlažiach útesu s panoramatickým výhľadom na záliv Amuk bay a Nusa Penida.

amankila

- Amankila -

 

Daios Cove Luxury Resort & Villas

KRÉTA, Grécko

Architektonický skvost na gréckom ostrove Kréta v podobe 5* rezortu  s krásnou privátnou piesočnatou plážou a dizajnom v harmónii s okolitou prírodou, sa pýši bazénom s farbou vody ladiacou s farbou mora v zálive, na ktorom rezort leží.

daios cove

- Daios Cove Luxury Resort & Villas -

 

D-Resort

SIBENIK, Chorvátsko

Stredomorsky – námorná atmosféra vládne v prvom rezorte siete D-Resort mimo Turecka, aj vďaka infinity bazénu ako z filmu. Hneď po svojom otvorení sa stal D-Resort vyhľadávaným miestom všetkých milovníkov plachtenia, jácht a špičkovej gastronómie.

d resort sibenik

- D-Resort Sibenik -

 

Myconian Avaton Resort

MYKONOS, Grécko

Rezort, žiariaci ako hviezda na oblohe, sa udomácnil vo výške 200m nad Egejským morom a perfektne zapadol do dych-berúcej okolitej prírody. Absolútne súkromie a relax tu nájdu všetci hostia, ktorí sa rozhodnú pre Myconian Avaton Resort.

myconian avaton

- Myconian Avaton Resort -

LUX Bodrum Resort & Residences

BODRUM, Turecko

Dizajnovým rezortom, kde sa kládol dôraz na architektúru, sa nesie kozmopolitná atmosféra. Dych-berúce panorámy na oblohu a more, elegantné izby a rezidencie, inovatívna kuchyňa na píniami porastenom polostrove v Egejskom mori – ideálna kombinácia pre bezchybnú dovolenku.

lux bodrum

- LUX Bodrum Resort & Residences -

 

Rosewood Mayakoba

PLAYA DEL CARMEN, Mexiko

Obklopený smaragdovou džungľou a panensky bielymi plážami – Mayakoba v jazyku Mayov znamená „Mesto na vode“ a tento rezort môžeme pokojne pomenovať aj tropické Benátky. Sieť okázalých lagún s krištáľovo čistou vodou, piesočnatým dnom a vápencovými brehmi sa rozkladá v hustej flóre na 1500m dlhej pláži.

rosewood mayakoba

- Rosewood Mayakoba -

 

Jumby Bay Island

LONG ISLAND, Antigua

Pokiaľ by ste sa rozhodli stráviť svoju ďalšiu dovolenku na jednom z najkrajších miest na svete, privátny ostrov Long Island vzdialený len 7 minút loďou od ostrova Antigua, bude tou správnou voľbou. Rezort prešiel kompletnou rekonštrukciou a medzi novinky patrí infinity bazén priamo na pláži.

jumby bay

- Jumby Bay Island -

 

Mandarin Oriental Canouan

CANOUAN, St. Vincent & Grenadines

Rezort známej hotelovej siete si vybral pre svoj ďalší šperk pláž s bielym púdrovým pieskom a ponúka dych berúce pohľady na oceán. Len 26 suite a 13 víl, z toho každá s privátnym komorníkom, tvorí jeden z najluxusnejších rezortov v Karibiku.

mandarin oriental

- Mandarin Oriental Canouan -

 

Emiliano Hotel

RIO DE JANEIRO, BRAZÍLIA

Minimalistický poklad priamo na Copacabane. Ideálne miesto pre strávenie exkluzívnych večerov v intímnej atmosfére. Strecha hotela s bazénom v tvare písmena L je bez debaty to najšmrncovnejšie miesto pre načerpanie vitamínu D v celom Riu.

emiliano hotel

- Emiliano Hotel -

 

andBeyond Benguerra Lodge

Benguerra Island, MOZAMBIK

Parádny kúsok raja uprostred Indického oceána, kde máte pocit, že čas stojí a legendy ožívajú. Slnečné súostrovie Bazaruto na pobreží Mozambiku s krištáľovo čistou vodou, koralovými rífmi a živým podmorským svetom lákajú k objavovaniu.

benguerra lodge

 

Ak budete nabudúce držať v ruke katalóg s krásnymi hotelmi, tiež budete hľadať infitity bazén?

 

Travel Expert Katarina