Moja prvá stag party

Moja prvá stag party

Často sa hovorí, že cudzincov v Anglicku si domáci veľmi k telu nepustia. Moja skúsenosť je však úplne opačná. S kolegami v práci som si vytvoril super vzťah a keď som sa rozhodol oženiť, tak mi zorganizovali pravú stag party.

bratislavastagUž dosť dlhý čas žijem v Anglicku, keď sa nad tým zamýšľam, tak už som doma viac v Anglicku ako na Slovensku. Často sa hovorí, že cudzincov v Anglicku si domáci veľmi k telu nepustia. Moja skúsenosť je však úplne opačná. S kolegami v práci som si vytvoril super vzťah a keď som sa rozhodol oženiť, tak mi zorganizovali pravú stag party.

 

Slovák na stag party v Bratislave

Miesto stag party predo mnou veľmi dlho tajili, až som začínal mať vážne zlé podozrenie, čo na mňa chystajú. Pôvodne som očakával nejakú malú párty v jednom z našich obľúbených podnikov. Preto som bol veľmi prekvapený, keď mi oznámili, že sa mám zbaliť na víkend. S mojou nastávajúcou už bolo všetko dohodnuté, tak som sa ani nemal na čo vyhovoriť. Tak som v piatok poobede čakal zbalený a pripravený skoro na všetko na taxík, ktorým pre mňa kolegovci prišli. Odviezli sme sa na letisko a môj prekvapený výraz tváre, keď som zistil, že letíme do Bratislavy bol určite veľmi zaujímavý a rozhodne aj vtipný. Po pristáti na bratislavskom letisku nás čakal v letiskovej hale môj kamarát z detstva, ktorý mi absolútne o ničom nepovedal. A týmto sa prekvapenia víkendu rozhodne nekončili.

Skvele zorganizovaná akcia

stagbratislavaZ letiska sme sa išli ubytovať, privítal nás príjemný hotel v centre mesta. Po ubytovaní nasledovala večera v podniku v centre mesta a tým sa víkendová stag party v Bratislave iba začínala. Po večeri a prvých pivách sme sa začínali skvele baviť. V bujarej zábave sme pokračovali až do rána, kedy sme sa presunuli totálne zničení do hotela.

Raňajky sme samozrejme všetci prespali, takže sme sa stretli až na obed. Po ľahkom obede (už som zabudol na kvalitu slovenského alkoholu) sme sa rozhodli vyskúšať miestne motokáry a potom paintball. Adrenalín a endorfíny z nás vyplavili všetky zbytky opice aj alkoholu. Takže sme boli opäť pripravení na nočný ťah mestom.

V nedeľu sme sa po obede presunuli na letisko a odleteli domov. Bola to skvelá rozlúčka so slobodou a až teraz som pochopil čaro Bratislavy, ktoré som za 5 rokov na výške poznať nestihol. Alebo to bude tím, že sa mesto tak zmenilo. Určite Bratislavu na stag party odporúčam.