Letenky na Floridu ponúkajú najkrajšie pláže

Letenky na Floridu ponúkajú najkrajšie pláže

Vďaka vybaveniu ako vynikajúce reštaurácie, bary so živou hudbou, kúpeľov a wellness, fitness centrá, biele piesočnaté pláže a ponuke všetkých možných vodných športov, letoviská na Floride predstavujú balíček najlepšej dovolenky, akú si môžete priať. Stačí si rezervovať letenky na Floridu a sny sa vám môžu začať plniť.

Ľudí z celého sveta láka Florida a jej mnohé krásne pláže. Florida ponúka niečo zaujímavé pre každého. Ak cestujete sami, máte veľa možností relaxu a odpočinku, vo dvojici tam nájdete niektoré z najkrajších romantických pláží, s priateľmi sa zabavíte v najlepších tanečných kluboch a baroch a rodiny s deťmi môžu navštíviť zábavné parky vrátane Disney World. Florida tiež ponúka krásne historické pamiatky, krásne hotely a rezorty, ktoré sú umiestnené priamo na pláži. Vďaka vybaveniu ako vynikajúce reštaurácie, bary so živou hudbou, kúpeľov a wellness, fitness centrá, biele piesočnaté pláže a ponuke všetkých možných vodných športov, letoviská na Floride predstavujú balíček najlepšej dovolenky, akú si môžete priať. Stačí si rezervovať letenky na Floridu a sny sa vám môžu začať plniť.

Letenky na Floridu | Marriott Beach Resort Marco Island 

Marriott Beach Resort Marco Island sa nachádza na juhozápadnom cípe Marco Island, pri pobreží juhozápadnej Floride s tromi míľami piesočnatých pláží pozdĺž Mexického zálivu. Tento špičkový rezort ponúka 732 izieb s balkónom a výhľadom na oceán. Súčasťou rezortu sú tiež tri bazény, dve golfové ihriská, kúpele, fitnes centrum, tenisové kurty, detský tábor a osem reštaurácií s rôznou kuchyňou. Plocha rekreácie tiež zahŕňa plážovú zábavu, parasailing, sledovanie delfínov a korytnačiek na výletných lodiach. Neapol a Everglades sú len hodinu jazdy a tak si hostia môžu užiť rôzne nákupné a poznávacie výlety aj v okolí. 

Lacné letenky na Floridu odporúčajú:

Lago Mar Resort and Club – tento 4-hviezdičkový rezort sa nachádza len 4 míle od centra mesta Fort Lauderdale na pobreží Atlantického oceánu. Lago Mar Resort and Club sa rozprestiera na 10 akroch krásnej pláži lemovaná stovkami krásnych paliem. Súčasťou rezortu sú skvelé štandardné izby a luxusné apartmány, zábavné zariadenia, dva vonkajšie bazény, volejbalové ihrisko, tenisové kurty, plážové ihriská a reštaurácie. Toto miesto je tiež ideálne pre všetky vodné športy ako sú plávanie, potápanie, plavby loďou, vodné lyžovanie. V okolí rezortu môžete navštíviť napríklad Museum of Discovery and Science, Riverwalk Arts and Entertainment District, Butterfly World and  Flamingo Gardens. Ak sa rozhodnete cestovať na Floridu a spoznať aj ďalšie prvotriedne rezorty, navštívte napríklad The Ritz-Carlton Naples, Ocean Key Resort and Spa, Sandpearl Resort, či The Breakers Hotel Palm Beach.