Futbalový zájazd na dvojzápas snov

Futbalový zájazd na dvojzápas snov

Každý správny fanúšik futbalovej Premier League vie, že pokiaľ chce absolvovať futbalový zájazd, na ktorom absolvuje dva kvalitné zápasy je tu len jedna možnosť a tou je návšteva Londýna.

Každý správny fanúšik futbalovej Premier League vie, že pokiaľ chce absolvovať futbalový zájazd, na ktorom absolvuje dva kvalitné zápasy, je tu len jedna možnosť a tou je návšteva Londýna. V metropole Veľkej Británie sídli viacero tímov najvyššej anglickej ligy a teda aj možnosť naplánovania si futbalového zájazdu s absolvovaním dvojzápasu bez nutnosti veľkých presunov je jednoznačná.

Zjednodušte si život a objednajte si futbalový zájazd v cestovke

Hoci si veľa fanúšikov myslí, že lístok a letenku si vie zakúpiť aj každý samostatne, nie vždy je to pravda. Niektoré lístky je možné kúpiť iba vďaka vopred dohodnutým zmluvám a aj v hoteloch majú lepšie vyjednávacie schopnosti. Treba si uvedomiť, že futbalový zájazd nie je iba o lístku, letenke a hoteli. Na futbalový zájazd sa idete hlavne zabaviť a nemáte záujem riešiť popri tom žiadne iné starosti.  

Keď dvojzápas tak jedine v Londýne

Ja som sa rozhodol absolvovať futbalový zájazd, na ktorom uvidím dva kvalitné zápasy. Jeden zo zápasov je londýnske derby medzi Arsenalom a Fulhamom, čiže dvoma mestskými rivalmi na prekrásnom Emirates Stadium. Druhý zápas v mojom pláne je zápas medzi londýnskou Chelsea a Manchesterom United. Už len táto kombinácia zápasov garantuje skvelý zážitok, ale ja som sa rozhodol spoľahnúť na odborníkov a zájazd som si kúpil v cestovke. Ako náhle som sa s týmto objednaným futbalovým zájazdom pochválil medzi kamarátmi, hneď ma vysmiali. Či som až taký lenivý alebo neschopný si takýto zájazd zorganizovať sám? Najčastejšia reakcia bola či si neviem kúpiť lístok a zabookovať letenku a hotel. Ja som reagoval, že samozrejme viem, ale chcem aby o mňa bolo 100% postarané a ja som mohol iba oddychovať.

V cestovke sme podrobne naplánovali všetky detaily môjho zájazdu a bol som milo prekvapený z možnosti upravenia zájazdu podľa mojich špecifických detailov. Hlavne som chcel stráviť nejaký čas na Oxford street a povenovať sa aj doplneniu šatníka a nákupom celkovo. Skoro všetkým mojim požiadavkám bolo vyhovené a ja sa už neviem dočkať odletu. Dúfam, že sa splnia všetky moje očakávania a bude to jeden z mojich najlepších zážitkov.