Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Dovolenka Srí Lanka Last Minute | TUI ReiseCenter

Vyberte si z našej širokej ponuky dovolenkových destinácií.

Dovolenka Srí Lanka

Dovolenka Srí LankaSrí Lanka je štát, ktorý leží na ostrové Cejlón v Indickom oceáne, v juhovýchodnej Ázii. Dovolenka Srí Lanka je skutočným rajom na Zemi a ideálnym miestom pre cestovateľov a dobrodruhov. Srí Lanka je domov výborného cejlonského čaju , ale aj mnohých iných.

Toto nádherné miesto je nálezisko veľkého množstva typov drahých kameňov ako napr. zafír alebo rubín. Nachádza sa tu tiež viac ako 170 druhov orchideí. Srí Lanka je tiež domovom pre mnohé liečivé rastliny.

Srí Lanka Last Minute od TUI ReiseCenter

Srí Lanka Last MinuteDovolenka Srí Lanka – žije tam viac ako 250 druhov motýľov a nespočetné množstvo krásneho a vzácneho exotického vtáctva.

Zaujímavosťou v tomto štáte je, že všetci obyvatelia aspoň raz do roka navštívia posvätný vrchol hory Sri Pada, ktorý je 2 224 m n. m. a je ako stvorený na pešiu turistiku. V skale tohto vrcholu je odtlačené veľké chodidlo. Toto miesto „dýcha“ kultúrou a históriou.

 Srí Lanka Last Minute je miestom oddychu a miestom, kde nazbierate kopec zaujímavých zážitkov.

Raj na Zemi | Srí Lanka Last Minute

Srí Lanka Last MinuteDovolenka Srí Lanka Last Minute ponúka niekoľko dych-vyrážajúcich malebných a exotických pláží so zlatistým pieskom, lemované palmami. Na Srí Lanke vás zláka nielen krása pláží, ale napríklad aj golfové ihriská pre všetkých fanúšikov, ale aj nováčikov, tohto športu.

Okrem iného, dovolenka Srí Lanka Last Minute ponúka tiež napríklad návštevu jaskýň s podobizňami Budhu, sloniu farmu Pinnawela, úchvatnú botanickú záhradu Peradeniva či horské mesto Nuwara Eliva.

Developed by TravelData