Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Seychely Last Minute Dovolenka | TUI ReiseCenter Dovolenka

Cestovanie a spoznávanie nových miest, krajín, kultúr aj národov už akosi prirodzene patrí k túžbam väčšiny ľudí. Niekomu však stačí objavovať a spoznávať blízke európske krajiny, iní snívajú o väčších diaľkach a exotickejších destináciách. Ak túžite práve po exotike, tak máte na výber mnohé naozaj čarovné miesta a krajiny a jednou z vyhľadávaných exotických destinácií sú aj Seychely v Indickom oceáne. Seychely dovolenka snov, aj tak by sme mohli nazvať tento jedinečný, africký ostrovný štát, ktorý pozostáva až zo 115 ostrovov a ostrovčekov v západnej časti Indického oceánu. Exotické ostrovy Seychely sú jedným z tropických rajov na Zemi, kde zažijete skutočnú a nezabudnuteľnú exotiku.

dovolenka seychely

Podnebie a klimatické podmienky, ktoré ponúka Seychely dovolenka

Tropická destinácia, ako sú Seychely, je typická tropickým podnebným pásmom s vysokou vlhkosťou vzduchu a veľmi prijateľnými letnými teplotami počas celého roka, ktoré sa priemerne pohybujú v rozmedzí 24 až 30°C. Najteplejším obdobím je marec až máj a naopak najnižšie teploty okolo príjemných 24°C a obdobie sucha s nižším počtom zrážok prichádza od konca mája do septembra. Ideálne na Seychely Last Minute dovolenku sú aj prechodné obdobia v novembri a v apríli, kedy je tu väčšie bezvetrie. Silné tropické búrky vašu dovolenku na ostrovoch Seychely neohrozia, po celý rok sú tu však bežné rýchle a krátkotrvajúce dažďové prehánky, po ktorých je opäť veľmi rýchlo krásne slnečno a teplo. 

seychely dovolenka

Seychely dovolenka – exkluzívny tropický raj

Seychely dovolenka patrí k najromantickejším a najkrajším, dokonca by sa dalo povedať že až ku gýčovo krásnym miestam na svete. Bujná zelená vegetácia, pralesy, biele piesočnaté pláže kontrastujúce s krištáľovo čistým oceánom a k tomu ešte pestrofarebný podmorský svet – všetky tieto aspekty dokonale spĺňajú predstavy o úžasnej exotickej dovolenke ako vystrihnutej z katalógu. Pokoj a relax ďaleko od rušnej civilizácie a každodenných starostí vám dajú pocit absolútnej slobody a voľnosti uprostred skutočného raja.

Najväčšie, najznámejšie a najnavštevovanejšie Seychelské ostrovy

Seychely dovolenka zvyčajne zavedie kroky turistov na jeden z troch hlavných Seychelských ostrovov a to na ostrov Mahé, Praslin alebo La Dique. Samozrejme, ak neplánujete stráviť dovolenku na niektorom z exkluzívnych súkromných ostrovčekov, kde sa však ceny šplhajú do naozaj astronomických a závratných výšok. Hlavný a najväčší ostrov Mahé ponúka najmä na západnej strane ostrova skutočne komfortnú dovolenku s vynikajúcimi plážami (napr. pláž Beau Vallon, jedna z tých naozaj najkrajších pláží v celej krajine), ale nájdete tu aj medzinárodné letisko a hlavné mesto Victoria či vzácne druhy rastlín, ktoré sa nenachádzajú nikde inde na svete. Ostrov Praslin – druhý najväčší a veľmi obľúbený ostrov ponúka krásne hotelové rezorty na ešte krajších plážach, napr. pláž Anse Lazio a tiež prírodnú rezerváciu Valeé de Mai. Tretí z ostrovov – La Dique je miestom nedotknutej prírody a skutočného pokoja. Seychely Last Minute dovolenka na ktoromkoľvek z týchto troch ostrovov je splnením sna o prvotriednej exotickej dovolenke za super cenu.

seychely last minute

Navštívte spolu s nami aj hlavné mesto Victoria!

Návštevu hlavného mesta Seychel - Victoriu si počas svojho dovolenkového pobytu rozhodne nenechajte ujsť, pretože aj keď nejde o žiadne obrovské veľkomesto, ponúka hlavné mesto Victoria turistom mnoho zaujímavých miest s pravou ostrovnou atmosférou, ako napr. miestne trhovisko, krásne botanické záhrady, sochu kráľovnej Viktórie, po ktorej je mesto pomenované, najstarší seychelský kostol či dominantu mesta - Clock Tower (zmenšeninu londýnskeho Big Bena). Seychely dovolenka a návšteva hlavného mesta je  jednoducho dobrou kombináciou a tiež možnosťou nakúpiť si dovolenkové suveníry za najlepšie ceny.

last minute seychely

Seychely Last Minute dovolenka z ponuky CK TUI ReiseCenter

Ak sa rozhodnete prežiť naozaj luxusnú a nadštandardnú exotickú dovolenku na Seychelách, v našej CK TUI ReiseCenter vám s výberom ideálneho dovolenkového pobytu ochotne pomôžeme tak, aby Seychely dovolenka či Seychely Last Minute pobyt boli pre vás skutočne jedinečným a nezabudnuteľným zážitkom na celý život. Dovolenka na Seychelských ostrovoch je skutočnou lahôdkou aj pre tých najnáročnejších cestovateľov!

Developed by TravelData