Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Last Minute Dovolenka Maurícius - Zima 2013 | TUI ReiseCenter

Dovolenka Maurícius nie je len obyčajnou tuctovou dovolenkou, ale skôr rozprávkovou exotickou destináciou, oázou pokoja, krásnej tropickej prírody a romantických zákutí, kde môžete skutočne nerušene oddychovať a načerpávať nové sily. Maurícius je nádherný, exotický, pôvodom vulkanický ostrov rozprestierajúci sa v západnej časti Indického oceánu na východ od Madagaskaru a južne od Seychellských ostrovov. Tento ostrov tvorí predovšetkým krásna príroda a pobrežie lemované nádhernými romantickými plážami s bielym pieskom, blankytne modrými lagúnami a teplým morom, kde si môžete vychutnávať dokonalú rozprávkovú idylku. Dovolenka Maurícius je priam stvorená aj pre páry, ktoré túžia zažiť vysnívanú exotickú svadbu na piesočnatej pláži.

dovolenka Maurícius

Maurícius ako romantická svadobná destinácia

Ak zvažujete exotickú svadbu v zahraničí, potom je pre vás dovolenka Maurícius skvelou voľbou ako si splniť svoj sen a prežiť netradičnú, ale o to exkluzívnejšiu a hlavne nezabudnuteľnú svadbu na jedných z najkrajších pláží Indického oceánu. Pláže, kde jemný biely piesok vytvára úžasný kontrast s prekrásne sfarbenými modro-tyrkysovými lagúnami a okolitou tropickou zeleňou a palmami, sú miestom priam stvoreným pre romantiku, miestom, kde svadobným obradom nielen spečatíte svoju lásku, ale aj kde zároveň môžete prežiť tie najkrajšie medové týždne. Dovolenka Maurícius jednoznačne patrí medzi najžiadanejšie svadobné destinácie.

maurícius dovolenka

Dovolenka Maurícius – podnebie a klimatické podmienky

Poloha ostrova Maurícius v južnej časti pologule a v subtropickom podnebí zabezpečuje priaznivé klimatické podmienky pre krásnu slnečnú dovolenku po celý rok a aj teploty mora sú tu veľmi príjemne cca 27 až 28°C. Dovolenka Last Minute Maurícius je najpríjemnejšia v období od apríla do júna, prípadne v septembri a októbri, kedy sa denné teploty vzduchu pohybujú v rozmedzí 25 až 28°C a aj riziko zrážok je v tomto čase podstatne menšie.

last minute dovolenka maurícius

Čím je práve dovolenka na Mauríciu najlákavejšia?

Najväčším lákadlom dovolenky na ostrove Maurícius je práve exotické tropické prostredie (príroda je tu naozaj úžasná a bohatá na krásne farby kvitnúcich tropických rastlín), z fauny môžete obdivovať napr. šantiace opice - makaky či obrovské korytnačky. Očarujúce pláže a veľmi príjemné teploty mora aj vzduchu sú tiež dôvodom, prečo si turisti obľúbili tento malý rozprávkový raj, ale dovolenka Maurícius, Last Minute Maurícius ponúka ešte oveľa viac, napríklad širokú škálu športového vyžitia, pestrý podmorský svet a vynikajúce potápačské lokality, nákupné možnosti aj skvelú kuchyňu. Zárukou absolútnej spokojnosti sú aj kvalitné hotelové rezorty so špičkovými službami, kde je o turistov skutočne výborne postarané.

last minute mauricius

Pokojne precestujte aj celý ostrov!

Vzhľadom na rozlohu ostrova Maurícius môžete počas svojej dovolenky pokojne precestovať aj celý ostrov a uvidieť tak atraktívne miesta a zaujímavosti, ktoré turistom dovolenka Maurícius ponúka. Na západnom pobreží určite nevynechajte magický Charamel – zvrásnenú zem v siedmych farbách (hra siedmych odtieňov červenej, zelenej, modrej a žltej pôdy je skutočne unikátnym výtvorom prírody a lávovej činnosti), priepasti s vodopádmi, slané močiare či 500 m vysokú skalu La Morne. Zážitkom je aj návšteva krokodílej farmy, kde okrem krokodílov môžete vidieť aj leguány, chameleóny či obrovské korytnačky a tiež najväčšia botanická záhrada na svete Pamplemousses založená už v r. 1767, kde vás určite zaujmú obrovské vodné lekná a palma Talipot kvitnúca raz za 60 rokov. K atrakciám ostrova patrí aj prechádzka po morskom dne.

maurícius last minute

Keď Last Minute Maurícius dovolenka, tak s TUI ReiseCenter!

Ak vás predstava dovolenky strávenej na ostrove Maurícius už dávnejšie láka alebo vás práve teraz po prečítaní článku zaujala a nadchla, tak si splňte svoj sen s našou cestovnou kanceláriou TUI ReiseCenter, ktorá má túto exotickú destináciu vo svojej bohatej ponuke dovoleniek. Okrem dovolenkových pobytov Maurícius Last Minute vám v TUI ReiseCenter pomôžeme splniť aj sen o exotickej svadbe v zahraničí a zorganizuje vám romantickú svadbu na kľúč práve v tejto krásnej destinácii. Dovolenka Maurícius je možnosťou zažiť skutočný exotický raj na zemi!

Developed by TravelData