Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Karibik Last Minute Dovolenka | TUI ReiseCenter Dovolenka

Predstava exotickej dovolenky v Karibiku je pre väčšinu ľudí veľmi lákavá, veď kto by nesníval o bielych piesočnatých plážach, priezračnom tyrkysovo sfarbenom mori a vysokých zelených palmách, pod ktorými môžeme len tak relaxovať a popíjať napr. výborný miešaný nápoj... Exotická dovolenka má úplne inú príchuť a je neskutočne veľkým zážitkom vychutnať si všetky krásy, ktoré nám ponúka napr. exotická Karibik dovolenka či Karibik Last Minute pobyt na niektorom z čarovných karibských ostrovoch. Karibik aj s jeho rozprávkovými ostrovmi môžete precestovať formou pobytu na niektorej z obrovských výletných lodí, ktoré brázdia vody Karibiku alebo sa môžete rozhodnúť pre klasický dovolenkový pobyt na jednom z jeho ostrovov, napr. Bahamy, Dominikánska republika, Kuba, Aruba, Curacao, Jamajka, Kajmanské ostrovy či Barbados, ale aj mnohé ďalšie. Oblasť Karibiku dáva turistom túžiacim po pravej exotike na výber naozaj množstvo lákavých ostrovov a miest, kde môžu stráviť svoju exotickú dovolenku.

karibik dovolenka

Karibik - aké počasie nás čaká a kedy je najlepšie vycestovať?

Karibik dovolenka a počasie v danej destinácii sa môže líšiť v závislosti od ostrova, na ktorý sa vyberiete. Vo všeobecnosti však platí, že tu vládne slnečné a teplé tropické podnebie s veľmi príjemnými letnými teplotami počas celého roka. Karibik dovolenka je tak ideálnou voľbou práve počas zimných mesiacov, keď v našich končinách prevláda studené a nevľúdne počasie. Do oblasti Karibiku je najlepšie cestovať v období od novembra do júna, pretože od júna až do októbra trvá na väčšine karibských ostrovov obdobie dažďov a hrozí aj riziko výskytu hurikánov.

Kuba - najväčší Karibský ostrov

Obľúbenou destináciou Karibiku je práve najväčší z Karibských ostrovov, jedinečná, živá, veselá a krásna Kuba. Medzi tie najznámejšie a najnavštevovanejšie  miesta na Kube určite patrí Kubánska pláž – Varadero, hlavné mesto Havana, ale aj ostrovy Cayo Largo a Cayo Coco s prekrásnymi plážami či mestečko Trinidad. Karibik dovolenka na ostrove Kuba ponúka všetko, čo od exotickej dovolenky očakávate, prekrásne belostné pláže, veľmi atraktívne exotické prostredie, príjemne teplé more, slnečné počasie, vodné športy a množstvo zaujímavých poznávacích výletov, napr. výlety na tabakové plantáže a do továrne na cigary či priamo do džungle.

karibik last minute

Jamajka, či Dominikánska republika - Karibik Last Minute pobyty, to je pestrý kokteil exotiky

Ponuka pobytov Karibik Last Minute ponúka toľko exotických miest, že si aj ťažko vybrať tú najkrajšiu destináciu. Atraktívne srdce Karibiku plné zvučných rytmov reggae a luxusných hotelových rezortov - Jamajka, vyhľadávaná a turistami veľmi obľúbená Dominikánska republika s množstvom úžasných pláži, so športovým aj večerným vyžitím plným zábavy či ostrov Barbados, kde môžete stretnúť napríklad aj filmové hviezdy alebo rajská a voňavá Grenada s vodopádmi a podmorskými sochami. Tak ako, vybrali ste si?

dovolenka karibik

Nezabudnuteľný zážitok aj pre tých najnáročnejších

To, čo ponúka Karibik dovolenka, je naozaj nezabudnuteľným zážitkom aj pre tých najnáročnejších turistov. Dokonalá kombinácia krásneho prostredia, prvotriednych pláži aj špičkového ubytovania a služieb spolu s množstvom atrakcií, ako sú historické pamiatky, golf, potápanie, nočný život či nákupy (mnohé oblasti Karibiku sú považované za daňové raje, čo znamená výhodné nakupovanie bez dane za tovar) robia Karibik neodolateľným. Dovolenka Karibik sa líši aj cenovými reláciami za jednotlivé pobyty v závislosti od konkrétnej lokality, takže si pokojne môžete vybrať Karibik Last Minute pobyty za naozaj prijateľné ceny (cca okolo 1000€), ale aj top destinácie pre tých najnáročnejších ktoré sa pohybujú od 3000€ vyššie alebo dokonca aj v cenách okolo 5000€ na osobu za pobyt.

karibik last minute dovolenka

Karibik dovolenka s TUI ReiseCenter

Karibik dovolenka s našou cestovnou kanceláriou TUI ReiseCenter ponúka veľmi pestrý a bohatý výber Karibských ostrovov aj ubytovacích zariadení a služieb, z ktorých si vyberie naozaj každý zákazník podľa svojho vkusu, požiadaviek aj možností. Objavte čarovné miesta Karibiku s TUI ReiseCenter!

Developed by TravelData