Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Florida dovolenka od TUI ReiseCenter

Vyberte si z našej širokej ponuky dovolenkových destinácií.

Florida dovolenka

Florida dovolenkaStále slnečná a okúzľujúca Florida je polostrovný štát v USA. Najznámejším mestom Floridy je bezpochyby Miami. Toto mesto láka mnohých mladých ľudí pre jeho nočný život, významné párty a rôzne oslavy, ako napr. lúčenie so slobodou.

Florida dovolenka - ulice sú stále plné turistov, ale aj miestnych obyvateľov. Počasie je tu veľmi teplé, celoročne sa teplota pohybuje okolo 30 stupňov C (čo je často aj teplota mora). Národný park - močiare Everglades - je jedno z niekoľkých miest, ktoré by ste mali na Floride navštíviť.

Ak cestujete s rodinou a deťmi, nenechajte si ujsť zábavný park Walt Disney World, ktorý netreba ani špeciálne predstavovať – horské dráhy, atrakcie a špeciálne efekty, ktoré všetkým návštevníkom takmer vyrazia dych. Náš tip – keď prídete do parku, pohybujte sa proti smeru hodinových ručičiek. Vyhnete sa tak návalu turistov.

Florida dovolenka 2013

Florida dovolenkaFlorida dovolenka je luxusná dovolenka. Každý rok ju navštívia milióny turistov a to nielen pre krásy zlatých pieskov Miami Beach. Populárne miesta pri návšteve Miami sú aj Ocean a Lenox Avenue alebo Lincoln Road Mall.

Nájdete tam zaujímavú a neobyčajnú architektúru, rôzne reštaurácie, obchody, galérie či farmársky trh, ktorý sa koná každú nedeľu. V prístave Port of Miami nájdete najkrajšie a najluxusnejšie výletné lode.

Last Minute Florida dovolenka 

Florida dovolenkaFlorida dovolenka je tiež jedna z našich ponúk. Ideálne je cestovať mimo sezónu, napríklad v jesenných alebo zimných mesiacoch. Cestovať môžete aj za výhodnejšie ceny vďaka našim Last Minute ponukám. Postaráme sa o to, aby ste zažili vašu dovolenku snov.

Dovolenka je čas na oddych a relax a my sa snažíme, aby ste vytúžený dovolenkový oddych pocítili už pri rezervácii leteniek a pobytu vo vysnívanej krajine (ako napr. Florida dovolenka), počas celej dovolenky až po príchod domov.

Developed by TravelData