Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Last Minute Dubaj |Dovolenka Dubaj s TUI ReiseCenter

Hľadáte komfortnú a atraktívnu dovolenkovú destináciu s garanciou slnka, príjemnými plážami, kvalitným ubytovaním a tiež s rôznymi možnosťami vyžitia a aktivít, aby ste sa počas pobytu nenudili, v ideálnom prípade bez nutnosti absolvovať dlhý 10 až 11 hodín trvajúci let? Dovolenka Dubaj je určená aj pre tých najnáročnejších cestovateľov a v tomto prípade vás určite nesklame. Let do Dubaja totiž trvá celkom dobre zvládnuteľných 5 - 6 hodín a ani časový posun nie je nijak zvlášť rekordný, pretože hodinky si posuniete len o 2 či 3 hodiny dopredu. Okrem toho je Dubaj skutočnou perlou Spojených Arabských emirátov a tiež najbohatším regiónom zo všetkých siedmych emirátov, čo je na Dubaji aj patrične vidieť. Luxusné hotelové rezorty s najvyšším hotelom sveta či dokonca podmorským hotelom sú skutočne prepychové a nechýbajú ani skvele vybavené nákupno-zábavné centrá či dokonca umelo vybudované palmové ostrovy.

dubaj dovolenka

Zaručene teplá a slnečná dovolenka v Dubaji

Dovolenka Dubaj vás, čo sa týka slnečného počasia, určite nesklame, lebo vďaka tropickému púštnemu podnebiu je tu prevažná väčšina dní v roku veľmi slnečná a teplotne nadpriemerná. Letá bývajú až extrémne horúce, je preto lepšie vycestovať do Dubaja v jarnom (marec až máj) alebo v jesennom období (október až december), kedy teploty vody dosahujú veľmi príjemných  24 – 27°C a vzduch dosahuje tiež letné hodnoty v priemere 26 až 30°C. Ak chcete v tomto období vycestovať do Dubaja za rozumnú cenu, určite vám odporúčame využiť aj Last Minute Dubaj pobyty.

last minute dubaj

Dubajské more a pláže

More a pláže sú jednou z priorít, ktoré nás pri ceste na dovolenku zaujímajú a samozrejme ani dovolenka Dubaj nie je v tomto výnimkou, pretože počas slnečných a horúcich dní padne relax na pláži a osvieženie vo vode naozaj vhod. Dovolenka Last Minute Dubaj ponúka bezplatné verejné pláže a tiež súkromné plážové kluby s niekoľkohviezdičkovým komfortom. K tým najkrajším určite patrí verejná pláž Jumeirah s bielym pieskom, priezračným morom a palmami, ktorá sa nachádza v rezidenčnej štvrti a jej dominantou je okrem množstva luxusných hotelov práve známy symbol Dubaja – 321 m vysoký hotel v tvare plachetnice Burj Al Arab.

dubaj last minute

Dovolenka Dubaj ponúka skvelé dovolenkové vyžitie ako máloktorá iná destinácia na svete

Ak ste typom turistu, ktorý okrem relaxu na pláži očakáva od dovolenkovej destinácie aj niečo viac, tak potom v Dubaji si určite prídete na svoje. Dovolenka Dubaj ponúka toľko atrakcií a zaujímavých miest, že sa jej v pestrosti ponuky dovolenkového vyžitia len máloktorá iná destinácia môže rovnať. Veď už len možnosť zalyžovať si uprostred horúceho Dubaja v SKI DUBAI ALPINE patrí naozaj k unikátnym a jedinečným atrakciám. Zábavu si však môžete užiť nielen v známom shopping centre Mall of Emirates, ale aj v obľúbených vodných parkoch, ako je napr. Wild Wadi Water Park či Aquaventure Waterpark a tiež pri ceste púšťou na terénnych džípoch.  

dubaj dovolenka

Zaujímavé výlety do okolia

Aj keď sa v Dubaji rozhodne nudiť nebudete a pravdepodobne za svoj pobyt ani nestihnete absolvovať všetko, čo dovolenka Dubaj ponúka, predsa len vás môžu zaujať aj zaujímavé výlety mimo Dubaja, napr. do hlavného mesta SAE – Abú Dhabí známeho svojimi krásnymi zelenými plochami, kvetinovými záhradami a fontánami, kde môžete navštíviť aj Ferari world, ktorý bude rajom najmä pre pánov. Ak by vám bolo výletov ešte stále málo, máte možnosť absolvovať aj lodný výlet spojený s návštevou blízkeho Ománu.

dubaj last minute

Jedinečná dovolenka Last Minute Dubaj s CK TUI ReiseCenter

To, čo ponúka dovolenka Last Minute Dubaj, je skutočne veľmi pestrá a bohatá paleta možností ako si užiť naozaj jedinečnú a nezabudnuteľnú dovolenku, napr. aj s našou CK TUI ReiseCenter aj za veľmi prijateľné ceny vzhľadom na to, že dovolenka Dubaj nepatrí práve k najlacnejším destináciám. Dovolenku z CK TUI ReiseCenter si vyberie naozaj každý aj vďaka tomu, že máme v ponuke veľký výber rôznych ubytovacích zariadení a to aj v destinácii Dubaj.  

Developed by TravelData