Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Last Minute Dubaj |Dovolenka Dubaj s TUI ReiseCenter

 Vyberte si z našej širokej ponuky dovolenkových destinácií.

Dovolenka Dubaj

Last minute DubajDubaj je mesto obklopené púšťou, ktoré patrí do Arabských Emirátov. Nachádza sa na Arabskom poloostrove, na brehu Perzského zálivu. 

Dubaj je známy svojou jedinečnou modernou architektúrou, ako napríklad najznámejšia Burj Al Arab (Veža Arabov) v tvare plachetnice, Burj Khalifa (Kalifova Veža), Burj Dubai (Dubajská veža) alebo pohyblivý mrakodrap a iné. Dovolenka Dubaj si nesie prívlastok luxusná.

V tomto nádhernom meste nie je núdza o žiaden dovolenkový program. Last Minute Dubaj ponúka veľmi veľa možností pre zábavu, oddych, rôzne výlety a kultúrne podujatia pre všetky vekové kategórie. Samozrejme k relaxu na dovolenke neodmysliteľne patrí aj pláž, slnko a more. Dubaj má nádherné pláže s jemným pieskom, krásne čisté more a počasie je ideálne.

Dovolenka Dubaj s TUI ReiseCenter

Dovolenka DubajDubaj má 15 km pláží, čo znamená, že nikdy nie sú preplnené. Skvelé miesto pre vodné športy ako potápanie, vodné lyže, kite-surfing a podobne. Mnoho ľudí nevie, že dovolenka Dubaj je výborná voľba aj pre turistiku.

Neďaleko Dubaja sa nachádza Omán, ktorý poskytuje turistické chodníčky taktiež  na bicyklové túry v horách, kempovanie a lozenie po skalách. Tí, čo majú radi trochu extrému a adrenalínu, si môžu zajazdiť na štvorkolkách v pieskových dunách

Last minute Dubaj

Last Minute Dubaj dovolenky za výborné ceny. Last Minute Dubaj ponuky počas celého roka. 

Developed by TravelData