Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Dovolenka Čína | Zima 2013 | Dovolenka Čína s TUI ReiseCenter

Vyberte si z našej širokej ponuky dovolenkových destinácií.

Dovolenka Čína

dovolenka čínaČína je najväčší štát východnej Ázie a štvrtý najväčší štát na svete. Klimatické podmienky sú tam rôzne kvôli rozsiahlosti svojho územia. Najjužnejšia oblasť je známa ako oblasť tropických pralesov. Typické a pôvodné rastliny južnej Číny sú vždyzelené gaštany, palmy, cyprusy a tuje.

Dovolenka Čína - Čína je najväčším vývozcom tovaru na svete. Nájdete tam množstvo zaujímavostí, ako napr. každému dobre známy Veľký čínsky múr, ktorý sa staval viac ako 1800 rokov. Je to jediná stavba, ktorú vidieť voľným okom z Mesiaca. Čína má bohatú faunu a flóru. Symbolom Číny a symbolom ochrany ohrozených druhov je panda veľká

Dovolenka Čína | Zima 2013

dovolenka čínaDovolenka ČínaČína má niekoľko skvelých miest, ktoré vám svojou históriou vyrazia dych. Peking – zakázané mesto, je to sídlo s najrozsiahlejším palácom na svete (má až 9 999 miestností). Palác má tiež najväčšie mestské námestie na svete. Mount Everest – každému veľmi známy najvyšší vrch Zeme, ktorý leží v čínskych Himalájach, je určite úžasnou výzvou a možno snom pre všetkých nadšencov turistiky.

Medzi najznámejšie mestá na svete patrí aj mesto Hong Kong. Toto veľkomesto sa nazýva tiež Perla orientu. Okrem veľkého počtu mrakodrapov a rušného života tu máte možnosť spoznať kultúru, pozrieť si galérie, múzeá, absolvovať spoznávacie plavby loďou, alebo navštíviť Ocean Park Hong Kong, bohatý na pestrý vodný svet.

Ak navštívite mesto Šanghaj (dovolenka Čína), známe ako centrum mrakodrapov, nezabudnite navštíviť jedinečnú Záhradu Ju (Yuyuan), Chrám jadeidového Budhu alebo chrám Chenghuang, nádherný, historický chrám z 15. storočiaChan-Čou je známe ako najkrajšie mesto Číny. Je to elegantné kúpeľné mesto, ideálne na oddych a čerpanie pozitívnej energie. Pre náročnejších cestovateľov dovolenka Čína ponúka napríklad nezabudnuteľné chvíle v Tibete či návštevu palácu Lhasa. Starobylé mesto Su-Čou má neopísateľnú atmosféru a charizmu a je zaradené medzi pamiatky UNESCO. Dovolenka Čína - jedinečnou zaujímavosťou je aj Kamenný les neďaleko mesta Kunming. Nachádzajú sa v ňom kamenné útvary pripomínajúce stromy, zvieratá a hríby. 

Last Minute dovolenka Čína s TUI ReiseCenter

dovolenka čínaAk túžite skutočne spoznať Čínu, je dôležité vyhradiť si na túto dovolenku viac času. Nechajte sa vtiahnuť do fantastickej atmosféry, ktorú dovolenka Čína ponúka.

Last Minute ponuky od TUI ReiseCenter ponúkajú cestovanie do Číny za výhodné ceny. Dovolenka Čína je úžasná dovolenka, ktorú si zapamätáte na celý život. 

Developed by TravelData