Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Bahamy dovolenka | Bahamy Last Minute s TUI ReiseCenter

Vyberte si z našej širokej ponuky dovolenkových destinácií.

Bahamy dovolenka s TUI ReiseCenter

Bahamy-dovolenkaBahamy sú štát s nádhernou tropickou prírodou nachádzajúci sa v Karibskom mori. Hovorí sa tu prevažne anglicky. Súostrovie Bahamy sa skladá zo 700 ostrovov a drobných ostrovčekov.

Počas celého roka tam prevláda teplota v priemere 27 C, čo zaručuje skvelú dovolenku v ktoromkoľvek ročnom období. Je tam rozvinutý rybolov a zber morských húb rastúcich na okolitých koralových útesoch, o čom sa môžete presvedčiť a ochutnať ich, ak navštívite niektorú z miestnych reštaurácií. Bahamy dovolenka spĺňa takmer všetky kritériá perfektnej dovolenky pri mori.

Bahamy dovolenka

Bahamy-dovolenkaNajznámejší turistický complex je Freeport City-Lucaya na západnom pobreží ostrova Veľká Bahama. Súčasťou súostrovia Bahamy sú aj malé koralové ostrovčeky Bimini.  

Bahamy dovolenka - mesto Nassau na Paradise Island je zaujímavé svojou architektúrou – farebné budovy, ktoré pochádzajú z 19. storočia. Parlament - najvyšší súd, zdobí mramorová socha kráľovnej Viktórie. Za zmienku tiež stojí pevnosť Charlotte, postavená v roku 1788, ktorá sa nachádza v centre mesta.

Na dovolenku Bahamy Last Minute

Bahamy-last-minuteBahamy dovolenka ponúka krištáľovo čistú vodu, ktorá je snom všetkých potápačov, čiže ideálna dovolenka pre potápanie aj šnorchlovanie. Na Bahamy Last Minute dovolenke spoznáte spojenie kultúry, prirodzenej krásy a veľké množstvo atrakcií pre turistov. Zažijete dovolenku (Bahamy dovolenka) plnú luxusu a pohodlia. Nádherné botanické záhrady a národné parky sú ideálnym spestrením pokojných dní na pláži.

Bahamy Last Minute - Pri návšteve ostrova Grand Bahamas si nenechajte ujsť najväčší systém podzemných jaskýň na svete. Nachádza sa v národnom parku Lucaya.

Developed by TravelData