TUI ReiseCenter – dovolenky, dovolenky, TUI ReiseCenter, dovolenka pre každého

viac Novy web
viac Mapa destinácií, ktoré sme navštívili
viac Darčeková poukážka
viac Dovolenka pri mori od 1000 €
viac Krátka dovolenka
viac Športová / aktívna dovolenka od 486 €
viac Wellness od 206 €
viac Stiahnite si do Vášho mobilu našu novú aplikáciu
viac Katalóg 2017
viac Súťaž

Tipy, na ktoré si dajte pozor pri výbere ubytovania

Zaregistrujte sa do newslettra a my Vám prezradíme, na čo si dávať pozor pri výbere dovolenky a budeme Vás informovať o akciových cenách dovoleniek.

Kam chcete cestovať? Dovolenka last minute?
Deti

Vek pri nástupe na pobyt:

Pobyt min
Pobyt max

Darčeková poukážka TUI ReiseCenter v hodnote 50 €

Túto poukážku získate iba pri každej ONLINE rezervácii cez náš rezervačný systém. Vyplatenie v hotovosti nie je možné. Na rezerváciu môže byť použitá
iba jedna poukážka.
Táto poukážka je platná do 30. septembra 2016.
Poukážku je možné využiť na nákup ďalšieho zájazdu v hodnote nad 1000 €.

Kanárske ostrovy

Španielsko pevnina

Grécke ostrovy

  • Kos od 1083 

Egypt Leto 2017

Dovolenky na rôzny spôsob | Dovolenka s TUI ReiseCenter

dovolenky, dovolenky, TUI ReiseCenter

Dovolenka, dovolenky – slová, pri ktorých je nám už na prvé počutie o čosi lepšie, pretože takmer pre každého je vytúžená dovolenka strávená podľa svojich predstáv veľmi príjemným a niekedy aj dlho očakávaným obdobím. Súčasná doba ponúka už neskutočne veľa možností ako a kde stráviť dovolenku, či už sú to klasické letné pobytové dovolenky niekde pri mori alebo zimná dovolenka strávená na horách, ale aj poznávacie zájazdy, prípadne wellness pobyty a veľmi atraktívne exotické destinácie. Dovolenka môže mať rôznu podobu, pretože pre každého je lákavé niečo iné, najdôležitejšie však je stráviť ju s blízkymi ľuďmi a maximálne si ju užiť.

Prečo je dovolenka taká dôležitá a potrebná?

dovolenky, dovolenky, TUI ReiseCenter

Každý človek potrebuje z času na čas vypnúť a dopriať si oddych, pretože vyčerpaný človek už nedokáže v práci ani v súkromí fungovať úplne na plno a často práve dlhodobá vyčerpanosť a únava môžu viesť aj k celkovému vyhoreniu, kedy už človek nie je schopný zvládať ani bežné povinnosti. Práve dovolenka je tým potrebným priestorom na odreagovanie sa a odpočinok, preto je nesmierne dôležité nájsť si na ňu potrebný čas. Dovolenky je najlepšie tráviť v inom prostredí, ďaleko od všetkých povinností, je totiž dokázané že zmena prostredia je pre skutočný relax a naberanie nových síl veľmi dôležitá.

Kedy je ten správny čas na dovolenky?

dovolenky, dovolenky, TUI ReiseCenter

Správny čas na dovolenky je kedykoľvek a v každom ročnom období, letné obdobie prázdnin praje najmä rodinným pobytom v prímorských destináciách, ale aj turistike na horách, jar a jeseň je zasa ideálna na rôzne poznávacie zájazdy a počas zimy si môžete práve dovolenkou v niektorej exotickej krajine predĺžiť leto, prípadne si užiť poriadnu zimnú lyžovačku niekde na horách. Dovolenka v podobe predĺženého wellness víkendu je tiež veľmi obľúbeným a príjemným spôsobom relaxu a určite sa oplatí dopriať si ju, netreba však zabúdať, že aspoň raz ročne by sme mali dovolenkovať 10 až 14 dní v kuse, aby to mala naozaj potrebný regeneračný efekt.

Vycestujte v jesenných mesiacoch!

dovolenky, dovolenky, TUI ReiseCenter

Jesenné mesiace september a časť októbra sú ešte ideálnym obdobím na prežitie príjemnej dovolenky v mnohých destináciách ako je napr. Turecko, Cyprus, Španielska Andalúzia, Baleárske ostrovy či Kanárske ostrovy, kde je ešte stále príjemné slnečné teplé počasie a teplota mora je rovnako veľmi prijateľná. Dovolenka v tomto období je atraktívna aj nižšími cenami a pokojnejšími strediskami či plážami s oveľa menším počtom turistov ako počas hlavnej letnej sezóny. Svoje čaro majú aj dovolenky spojené s plavbou loďou, ktoré môžete absolvovať v rámci Stredozemného mora alebo aj v oblasti Karibiku.

Cesta za poznávaním

dovolenky, dovolenky, TUI ReiseCenter

Pre niekoho môže byť práve dovolenka strávená poznávaním iných kultúr, zaujímavých miest a historických pamiatok tým ideálnym spôsobom relaxu. Poznávacie zájazdy spojené s návštevou európskych metropol ako napr. Rím, Paríž, Londýn, Viedeň či Budapešť patria stále k veľmi vyhľadávaným destináciám, ale aj okružné poznávacie zájazdy do Severských krajín, prípadne okruh Ruskom s návštevou Moskvy či spoznávanie Ázie (Číny, Malajzie, Kambodže či Vietnamu) dokáže uchvátiť aj tých najnáročnejších cestovateľov. Ak si túžite počas dovolenky okrem poznávania dopriať aj oddych na pláži, čo je priam dokonalá kombinácia, zamerajte svoju pozornosť najmä na kombinované zájazdy kde nájdete oboje.

Ponuka TUI ReiseCenter

dovolenky, dovolenky, TUI ReiseCenter

Výber dovolenky by mal byť vždy spoločným rozhodnutím, v ktorom sú zohľadnené predstavy oboch partnerov, prípadne celej rodiny. V prípade, že dovolenku absolvujete aj s deťmi, je vhodné výber dovolenky podriadiť aj ich potrebám a veku, napr. vybrať sa na náročný poznávací zájazd s malými deťmi by zrejme nebolo príliš rozumné. Pri výbere dovolenky nezabúdajte ani na výhodné First MomentLast Minute pobyty, ktoré vám môžu ušetriť nemalé finančné prostriedky. Veľkú škálu skvelých dovoleniek v najrôznejších kútoch sveta vám ponúka naša cestovná kancelária TUI ReiseCenter, v ponuke ktorej nájdete aj veľa zaujímavých Last Minute pobytov.

Aktuálne súťaže

Cestovné poistenie

Neponechávajte svoje zdravie na dovolenke náhode. Poistite sa a vyhnite sa tak problémom.

Objednať poistenie

Naši partneri

Pozrite si spoločnosti, ktoré sú našimi partnermi.

Partneri
Developed by TravelData