Skupinové a incentívne zájazdy

Hľadáte niečo netradičné? Chcete si splniť Vaše sny? Chcete zorganizovať dovolenku pre skupinu a hľadáte niekoho, kto Vám s tým pomôže? TUI ReiseCenter Vám pomôže so všetkým.

Našou snahou je uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Vieme, čo znamená kvalitný skupinový zájazd a ako Vám zaručiť neopakovateľné zážitky.

 

 

 

Skupinové zájazdy

TUI ReiseCenter pomáha s organizovaním skupinových zájazdov do všetkých krajín a destinácií. Skupinové zájazdy sú väčšinou organizované zamestnávateľmi pre svojich zamestnávateľov, ale ich súčasťou sa môže stať každý. Neváhajte a využite naše služby pri realizovaní Vašej skupinovej dovolenky.

 

Incentívne zájazdy pre firmy

Spokojní pracovníci a zákazníci predstavujú z každého hľadiska zisk. Odmeňte sa neobyčajným stimulom. Ponúkame Vám miesto pre Vaše nápady. Ak si želáte večer s Robbie Williamsom alebo chcete hrať na klavíri s Hannouncourt, tak by ste nám to mali povedať.

Snívate o dobrodružnej plavbe na lodi po Colorado River alebo o žiarivej večeri v ľadovom hoteli Rovanjemi? Podeľte sa s nami o Vaše sny! Keď sa sny stanú želaniami, je to prvé. A mať partnerov, ktorí ich splnia, je to druhé. Ten krok príde vždy! A my ho pre Vás zorganizujeme.

Až vtedy, keď ste úplne šťastní, sme aj my šťastní!

 

 

Developed by TravelData