Svadobná cesta | Svadobné cesty

Svadobná cesta by mala byť jedinečná, rozprávková a nezabudnuteľná. TUI ReiseCenter vám presne takéto svadobné cesty ponúka. Vyberte sa na ostrov Maurícius, súostrovie Seychelly alebo do iných romantických destinácií.

V TUI ReiseCenter sme pridali do našej širokej ponuky dovoleniek aj špeciálne akcie pre čerstvých novomanželov. U nás nájdete najvýhodnejšie svadobné cesty do všetkých obľúbených destinácií, akými sú napríklad ostrov Maurícius, Seychely, Maledivy či ostrovy v Karibskom mori (Dominikánska republika, Mexico, Kuba, St. Bart., St. Lucia a iné) s exkluzívnymi zľavami na ubytovanie pre nevestu. Navyše, v prípade, že si z nižšie uvedených ponúk nevyberiete tú svoju, stačí nás kontaktovať a my vám ušijeme medové týždne presne na mieru tak, aby ste si ich vychutnali do sýtosti. 

 Svadobná cesta na ostrove Maurícius

Ostrov Maurícius je priam ako stvorený pre prežívanie romantických chvíľ vo dvojici. Pieskové pláže, azúrové more, pod ktorého hladinou sa skrývajú tajomstvá čakajúce iba na to, kedy ich odhalíte, ale aj fascinujúce pralesy na druhej strane ostrova... A k tomu všetkému luxusné hotelové rezorty ponúkajúce maximálny komfort a súkromie iba pre vás. Svadobná cesta do tejto destinácie však poteší nie len romantické duše, ale aj páry túžiace po dobrodružstve. Užite si napríklad spoločné potápanie a objavovanie podmorského sveta, navštívte krokodíliu farmu, obrovskú botanickú záhradu či ruiny starej pevnosti...

svadobné cesty svadobné cestysvadobné cestysvadobné cesty

Svadobná cesta na Seychellských ostrovoch

Seychelly - 115 ostrovov a ostrovčekov roztrúsených vo vodách Indického oceána... Ak túžite po medových týždňoch priamo v raji, svadobná cesta na ostrovy Seychelly je pre vás ideálnym riešením. Úžasné chvíľky vo dvojici tu môžete prežiť, či už sa rozhodnete nerušene relaxovať na jednej z najkrajších pláží sveta alebo si zvolíte aktívny oddych v podobe skúšania rôznych, možno i nových, športov (najmä golf je na týchto ostrovoch mimoriadne obľúbený). Navyše, na Seychelloch môžete pozorovať aj unikátnu faunu a flóru, predvšetkým množstvo živočíchov, ktoré nenájdete už nikde inde na svete.

svadobná cesta svadobná cestasvadobná cestasvadobná cesta

Svadobné cesty do iných obľúbených destinácií

Obľúbené sú však aj svadobné cesty do iných dovolenkových destinácií. Medzi najčastejšie okrem ostrova Maurícius a Seychellských ostrovov patria aj ostrovy v Karibskom mori (napr. Dominikánska republika, Mexico, Kuba, St. Bart či St. Lucia), ostrovy Maledivy alebo Bali. Ak nechcete cestovať príliš ďaleko, odporúčame návštevu Gréckych ostrovov, ktoré majú tiež svoju neopakovateľnú romantickú atmosféru. Alebo práve naopak - túžite po absolútnej exotike a dobrodružstve? Vyberte sa na svadobnú cestu do Afriky, Vietnamu či na Nový Zéland. Každú z týchto destinácií nájdete aj v našej ponuke, stačí nás kontaktovať a my vám vytvoríme svadobnú cestu presne pre vás.

svadobné cesty svadobné cestysvadobné cestysvadobná cesta

 

Kontaktný formulár

Polia označené * sú povinné.

 
Developed by TravelData